Skambinti

Patikimas partneris visiems statybos darbams!

Apie UAB „Armontus“

UAB „Armontus“ – jau daugiau nei 15 metų sėkmingai dirbanti statybos bendrovė. Pagrindinė veiklos sritis – įvairios paskirties pastatų remonto, rekonstrukcijos, vidaus ir išorės apdailos darbai.

Įmonės darbuotojai turi ilgalaikę darbo patirtį, yra atsakingi. Darbai atliekami kokybiškai, laiku, konkurencingomis kainomis. Taikome šiuolaikines technologijas, dirbame su naujausios kartos medžiagomis. Per 15-ka įmonės gyvavimo metų esame atlikę įvairaus sudėtingumo ir apimčių darbus.

2012-2016 metais UAB „Armontus“ įteiktas sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje 2012-2016“, 2017-2018 metais įteiktas sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje Lyderiai 2017-2018“, kurie patvirtina, kad įmonė yra patikima, laiku vykdo savo įsipareigojimus.

2017 metais UAB „Armontus“ pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių ir įmonei įteiktas „Gazelė 2017“ apdovanojimas.

Mūsų tikslas – pažinti užsakovų poreikius, pasiūlyti racionaliausius sprendimus bei garantuoti ilgą statinių tarnavimo laiką.

Įmonės sertifikatai